Powitanie

TEAM SPANVALL

” Cieszymy się z rosnącego zainteresowania naszą ściółką dla zwierząt, także za granicą. Spanvall, to silny zespół pracowników, zapewniający naszym klientom najlepsze doradztwo, wskazówki i konsultacje w zakresie produktów. Wiemy, że cena, ilość, jakość i dostawa są najważniejszymi czynnikami, jeśli chodzi o ściółkę – co oznacza, że jesteśmy w ciągłym rozwoju i chcemy być najlepsi na rynku, co dotyczy właśnie tych parametrów.

Witamy. ”

Cieszymy się, że możemy dostarczyć Tobie najlepszą ściółkę w Danii.

Z poważaniem

 

TEAM SPANVALL

Sledź nas

Facebook
Instagram

O nas

Spanvall importuje i produkuje ściółkę do wszystkich rodzajów hodowli zwierząt. W tym dla prywatnych stajni koni, dystrybutorów, szkół jazdy konnej, klubów i większych stadnin. Do naszych klientów należą również więksi producenci drobiu zarówno w kraju jak i zagranicą, oraz rzeźnie i producenci jajek.

Ponadto do naszych stałych klientów należą producenci bydła i trzody chlewnej.

Nasza centrala mieści się w Kalundborg i każdego dnia dystrybuujemy towary w całej Danii, Skandynawii, Europie jak i w wielu częściach świata. Wyspecjalizowaliśmy się w ściółce dla drobiu z naszym produktem Poultry Bedding, dla dużych gospodarstw rolnych i rzeźni, jak i zarządzaniem gospodarstwem.

Dla Spanvall bardzo ważne jest być elastycznym i dlatego oferujemy naszym klientom wszelkie rodzaje dostaw, m.in. możliwość dostawy samochodami ciężarowymi wyposażonymi w wózki widłowe, kontenerami, statkami, itp.